logo

OSPRZĘT I AKCESORIA

Oprócz wysokiej jakości materiałów opakowaniowych, w naszej ofercie znajduje się również bogaty wybór osprzętu i akcesoriów do sprawnego pakowania. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, które ułatwią Ci proces pakowania i załadunku towarów.

Nasz asortyment obejmuje między innymi bandownice – napinacze taśm, zgrzewarki, a także różnego rodzaju elementy zabezpieczające, takie jak narożniki ochronne, czy worki sztauerskie i wypełniacze przestrzeni pomiędzy towarami. Znajdziesz u nas kratki wentylacyjne i inne produkty do pakowania eksportowego.

Diabeł tkwi w szczegółach! Dzięki naszemu osprzętowi możesz mieć pewność, że Twoje produkty będą odpowiednio zabezpieczone i gotowe do transportu.

Chętnie doradzimy również w wyborze odpowiedniej jakości folii, pochłaniaczy wilgoci, taśm spinających oraz innych materiałów opakowaniowych!

Skontaktuj się z nami

RELOPACK SP.Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Opracowanie i wdrożenie projektu wzorniczego nowych linii opakowań przemysłowych w firmie”

Celem projektu jest: rozwój przedsiębiorstwa dzięki opracowaniu nowego projektu wzorniczego 2 linii opakowań przemysłowych i jego wdrożenie w formie nowych produktów w ofercie firmy
Dofinansowanie projektu z UE: 666 750,00 PLN