logo

KAPTURY FOLIOWE - PE / ALU / VCI

Zainwestuj w bezpieczeństwo! Niezależnie od branży, w której działasz, nasze kaptury foliowe są doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczania produktów przed zabrudzeniem i wilgocią, czy przypadkowymi uszkodzeniami. 

 

Kaptury z folii ALU wg DIN 55 531 / MIL-PRF-131J / TL 8135-0003

Kaptury i worki produkujemy z kompozytowej folii zgrzewalnej aluminium według dokładnej specyfikacji Klienta lub wymiarów skrzyń do długoterminowego pakowania eksportowego. Odpowiadają one m.in. normom DIN 55 531 / MIL-PRF-131J /  TL 8135-0003. Aluminiowe folie kompozytowe w połączeniu ze środkami osuszającymi stanowią obecnie najlepszą ochronę antykorozyjną dla przemysłowych opakowań eksportowych kierowanych w różne strefy klimatyczne o bardzo wilgotnym powietrzu morskim. Takie opakowanie jest szczególnie odpowiednie do ochrony wysokiej jakości maszyn, części elektronicznych i przedmiotów podatnych na korozję.

 

Kaptury z folii PE produkujemy zgodnie z wymaganymi wymiarami. Służą do ochrony przed kurzem i wilgocią w transporcie. Dostarczamy kaptury i worki o grubości folii od 120 mµ do grubości folii 200 mµ.

 

Kaptury, osłony i worki VCI wykonujemy z folii antykorozyjnej 120 mµ. Stosuje się je aby chronić metale i podatne na korozję elementy żelazne. Wkładki do skrzyń paletowych, gitterbox lub kaptury do opakowań eksportowych są produkowane przez nas o dokładnych wymiarach. Posiadają właściwości antykorozyjne dzięki stale odparowującym inhibitorom korozji i w ten sposób tworzą cienką, niewidoczną warstwę ochronną na powierzchni metalu, która trwale zapobiega powstawaniu rdzy i korozji.

 

Chętnie doradzimy również w wyborze odpowiednich pochłaniaczy wilgoci! 

Skontaktuj się z nami

RELOPACK SP.Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Opracowanie i wdrożenie projektu wzorniczego nowych linii opakowań przemysłowych w firmie”

Celem projektu jest: rozwój przedsiębiorstwa dzięki opracowaniu nowego projektu wzorniczego 2 linii opakowań przemysłowych i jego wdrożenie w formie nowych produktów w ofercie firmy
Dofinansowanie projektu z UE: 666 750,00 PLN