logo
produkcja

PRODUKCJA OPAKOWAŃ

Zespół doświadczonych projektantów i inżynierów dedykowany jest tworzeniu skrzyń, które nie tylko gwarantują pełną ochronę Twoim produktom, ale również usprawniają procesy pakowania i transportu.

Nie ma znaczenia, czy produkt jest lekki czy ciężki, standardowy czy wielkogabarytowy,
o nietypowym kształcie, czy specyfikacji – dostarczamy klasyczne drewniane opakowania eksportowe zgodne z normami ISPM 15 (IPPC) oraz HPE. Są to spersonalizowane rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Połączenie w międzynarodową sieć Duisport Industrial Solutions wymaga jednolitych procesów i procedur. Podobnie jak rozwiązania logistyczne zyskał na tym również dział produkcji opakowań. W naszym asortymencie znajdziesz teraz także skrzynie clipsowe – reloclip, cechujące się solidną konstrukcją i wygodą obsługi oraz skrzynie premium, przy udziale których realizujemy projekty dla branży kosmicznej.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm wdrażających strategię obniżenia emisji CO₂ oraz korzystających z obiegu opakowań.

Zaawansowane mechanizmy zaciskowe zapewniają szybkie oraz bezpieczne zamykanie i otwieranie, co skraca czas pakowania i rozpakowywania. Dodatkowo, umożliwiają składanie na czas transportu, co wpływa na efektywność logistyczną. Jest to innowacyjny i wysokiej jakości system opakowaniowy, będący znakomitą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań magazynowych. Swoją ofertę kierujemy m.in. do przemysłu motoryzacyjnego, energetycznego, telekomunikacyjnego oraz sektora logistyczno– magazynowego.

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły i dostosować nasze rozwiązania do Twoich wymagań. Razem możemy stworzyć opakowania eksportowe, konstrukcje drewniane i skrzynie transportowe, które nie tylko zabezpieczą Twoje produkty, ale także przyczynią się do sukcesu i sprawnego funkcjonowania Twojego biznesu.

Rodzaje opakowań

SKRZYNIA STANDARD

SKRZYNIA OSB

SKRZYNIA CLIPSOWA
- RELOCLIP

SKRZYNIA AŻUROWA

KONSTRUKCJE DREWNIANE

PODEST TRANSPORTOWY

Co nas wyróżnia?

wieloletnie doświadczenie

doradztwo

kompleksowość oferty

Skontaktuj się z nami

RELOPACK SP.Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Opracowanie i wdrożenie projektu wzorniczego nowych linii opakowań przemysłowych w firmie”

Celem projektu jest: rozwój przedsiębiorstwa dzięki opracowaniu nowego projektu wzorniczego 2 linii opakowań przemysłowych i jego wdrożenie w formie nowych produktów w ofercie firmy
Dofinansowanie projektu z UE: 666 750,00 PLN