logo
JONB1mWw

O NAS

Witajcie na naszej stronie!
Od 2016 roku działamy w branży usług logistycznych i opakowań przemysłowych dostarczając wyjątkowe usługi i innowacyjne rozwiązania.
Od początku istnienia firmy naszym celem i ambicją było budowanie zaufania zarówno w naszym zespole jak i w relacjach z Klientami oraz Partnerami biznesowymi. Poczucie bezpieczeństwa w naszym odczuciu jest podstawowym elementem, który gwarantuje długofalowy rozwój , osiąganie ambitnych celów i codzienne podwyższanie własnych standardów oraz jakości.

Co wyróżnia nas spośród innych? Nasz zespół ekspertów jest pełen energii i gotowy sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Bez względu na branżę, w której działa Twoja firma, mamy dostosowane do Ciebie rozwiązania.

Nie boimy się ryzyka i lubimy eksperymentować z nowymi technologiami. Najbardziej fascynują nas spektakularne projekty, które dla całego zespołu stanowią wyzwanie i wysiłek , ale na końcu ogromną satysfakcję z wykonanego zadania. Od wielu lat świadczymy usługi dla Klientów z różnych branż w tym papiernicza, przemysł ciężki, automotive i wielu innych.
Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu logistycznego, aby dostarczyć Ci innowacyjne narzędzia, które zwiększą wydajność Twojego biznesu.

Od 2022 roku z wielką dumą stanowimy część grupy Duisport – jednej z największych firm logistycznych w Europie, co zapewnia nam jeszcze większe możliwości rozwoju oraz dostarczania wartości naszym Klientom korzystając z doświadczenia i infrastruktury globalnego operatora logistycznego.

Pakowanie i transport to podstawowa działalność DIS – zadanie, które wymaga najwyższych standardów jakości, dokładności i niezawodności.
Firma Duisport Industrial Solutions (dawne Duisport Packing Logistics) szczyci się 50-letnim doświadczeniem w dziedzinie pakowania i oferuje Klientom zintegrowany portfel usług w zakresie pakowania, logistyki przemysłowej i transportu w ponad 20 lokalizacjach w kraju i za granicą.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów lub Partnerów i przekonaj się, dlaczego Relopack jest jednym liderów w dziedzinie pakowania przemysłowego i relokacji.

Zapewniamy , że będzie to ekscytująca podróż!

MAJ 2016

Założenie spółki Relopack

WRZESIEŃ 2016

Rozpoczęcie produkcji w Poznaniu

PAŹDZIENIK 2016

Dołączamy do Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja

LISTOPAD 2016

Rozpoczęcie współpracy z Duisport Industrial Solutions (dawne Duisport Packing Logistics)

MAJ 2017

Produkcja opakowań o rekordowych wymiarach (skrzynie porównywalne do wielkości hali produkcyjnej, w której zostały wykonane) i realizacja pakowania w Opolu

SIERPIEŃ 2018

Przeniesienie produkcji do Zakładu Produkcyjnego w Chludowie pod Poznaniem

GRUDZIEŃ 2018

Pierwsza duża realizacja relokacji maszyny (przeniesienie linii fleksograficznej z Kempten w
Niemczech do Bogucina)

MARZEC 2019

Pierwszy duży projekt opakowaniowy za granicą (w projekcie w okolicach Drezna zapakowaliśmy maszyny do transportu i zasztauowaliśmy blisko 400 kontenerów i ponad 100 ładunków ponadnormatywnych)

LIPIEC 2019

Dołączamy do Polsko-Niemieckiego Koła Gospodarczego w Poznaniu

PAŹDZIERNIK 2019

Rozpoczęcie produkcji w okolicach Bielsko-Białej oraz realizacja projektów z wykorzystaniem infrastruktury oddziałów w Gorlicach i Warszawie,

MARZEC 2020

Dofinansowanie PARP na zakup maszyny do produkcji skrzyń klipsowych.

MARZEC 2020

Rozpoczęcie produkcji skrzyń clipsowych - reloclip

WRZESIEŃ 2020

Powstaje Packing Centre Gdynia

MAJ 2021

Dołączamy do Global Industrial Relocation Network

LIPIEC 2022

Połączenie z Duisport Industrial Solutions (dawne Duisport Packing Logistics)

LIPIEC 2022

Dołączamy do Bundesverband Holzpackmittel, Paletten, Exportverpackung e.V

MAJ 2023

Pierwsze Targi w historii naszej firmy – MODERNLOG

Wierzymy, że najlepsze dopiero przed nami!

Skontaktuj się z nami

RELOPACK SP.Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Opracowanie i wdrożenie projektu wzorniczego nowych linii opakowań przemysłowych w firmie”

Celem projektu jest: rozwój przedsiębiorstwa dzięki opracowaniu nowego projektu wzorniczego 2 linii opakowań przemysłowych i jego wdrożenie w formie nowych produktów w ofercie firmy
Dofinansowanie projektu z UE: 666 750,00 PLN