logo

POCHŁANIACZE WILGOCI

Wybierając oferowane przez nas pochłaniacze wilgoci zabezpieczysz swoje produkty przed niekorzystnymi warunkami podczas transportu!

Stosowanie środków osuszających w saszetkach tzw. pochłaniaczy wilgoci jest zalecane, gdy wymagana jest niezawodna, wysokiej jakości ochrona przed wilgocią. Dzięki nim można uniknąć powstawania kondensacji pary wodnej, która może uszkodzić produkty na skutek różnic temperatur.

Ma to szczególne znaczenie w przypadku opakowań ochronnych, które muszą przetrwać długi okres czasu w różnych warunkach klimatycznych, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych opakowań eksportowych. Wilgotność względna automatycznie występująca w szczelnej osłonie ochronnej, która niezmiennie prowadziłaby do korozji, może być absorbowana za pomocą worków osuszających. Pochłaniacze wilgoci osuszają zamkniętą objętość powietrza
i chronią towary przez cały okres transportu i przechowywania.

Pochłaniacze kontenerowe Cargosorb to idealne rozwiązanie podczas transportu morskiego. Doskonale chronią produkty wraz z opakowaniem przed działaniem wilgoci, zapewniając ich bezpieczeństwo i jakość.

Zalecane ilościowe użycie:

– do kontenera 20 : 4-6 sztuk

– do kontenera 40 : 6-8 sztuk.

Chętnie doradzimy również w wyborze odpowiedniej jakości folii i jej zastosowaniu oraz innych materiałów opakowaniowych!

Skontaktuj się z nami

RELOPACK SP.Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Opracowanie i wdrożenie projektu wzorniczego nowych linii opakowań przemysłowych w firmie”

Celem projektu jest: rozwój przedsiębiorstwa dzięki opracowaniu nowego projektu wzorniczego 2 linii opakowań przemysłowych i jego wdrożenie w formie nowych produktów w ofercie firmy
Dofinansowanie projektu z UE: 666 750,00 PLN