logo
Pakowanie przemysłowe

PAKOWANIE PRZEMYSŁOWE

W celu zagwarantowania Twojego spokoju podczas wysyłki eksportowej maszyn, proponujemy kompleksowe rozwiązania pakowania przemysłowego obejmujące zabezpieczenie towaru na czas transportu morskiego, drogowego lub lotniczego:

– w tradycyjne skrzynie transportowe (drewniane, sklejkowe, OSB),
– w ekologiczne skrzynie transportowe wielokrotnego użytku – reloclip,
– w folie termokurczliwe, folie VCI, barierowe folie aluminiowe.

Gwarantujemy również inne sprawdzone formy specjalistycznych zabezpieczeń antykorozyjnych, przeciwpyłowych lub przeciw uszkodzeniom mechanicznym.
Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie wymagające załadunki, sztauowanie wszystkich typów kontenerów morskich lub po prostu podzielimy się z Tobą wiedzą na spotkaniu.

Naszą misją jest Twój spokój, dlatego skupiamy się na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań pakowania, które działają na całym świecie i uwzględniają unikalne potrzeby różnych branż. Wiemy, że każda z nich ma swoją specyfikę, dlatego cały czas się rozwijamy
i uczymy, żeby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

To co nas wyróżnia, to połączenie różnych metod i rozwiązań pakowania. Łączymy dobre polskie praktyki i ekologiczne rozwiązania opakowaniowe ze Szwecji, czy Anglii,
od dawna, z powodzeniem, stosowane w partnerskim przedsiębiorstwie Duisport Packaging Solutions w Bawarii (jak np. clipsowe skrzynie wielokrotnego użytku, reloclip).

W codziennej pracy, szczególnie w przypadku zabezpieczeń do transportu morskiego, najchętniej bazujemy na sprawdzonych od wielu lat, i uznanych w branży, niemieckich normach pakowania HPE, a wszystkie nasze opakowania spełniają wymogi – normy ISPM 15 (IPPC).

Nie są nam również obce przepisy IATA. Stosowane przez nas opakowania doskonale zatem sprawdzają się również w transporcie lotniczym. Dzięki wprowadzeniu rozwiązania jakim jest reloclip, kontrole celne na lotnisku dla naszych Klientów nigdy nie stanowią problemu!

Przy organizacji transportu drogowego współpracujemy z renomowanymi przewoźnikami trudniącymi się w transporcie ładunków ponadnormatywnych, wielkogabarytowych. Wiemy jak istotnym dla Klientów, jak i kierowców tych firm, jest właściwe zabezpieczenie ładunków w folię termokurczliwą, odpowiednio zgrzaną plandekę lub zastosowanie właściwych odciągów wykonanych przy zastosowaniu taśm i systemów mocujących oraz pasów transportowych.

Z przyjemnością zostaniemy Twoim partnerem w zakresie kompleksowych rozwiązań pakowania. Projektując i produkując opakowania, których używamy w trakcie realizacji, mamy pełną kontrolę nad całym procesem, co gwarantuje końcowy sukces niezależnie od tego jak ciężkie lub duże są Twoje ładunki.

Z sukcesem i niebywałą satysfakcją wykonujemy usługi dla branży papierniczej, automotive, czy też przemysłu ciężkiego, a nawet niebywale wymagającego biznesu kosmicznego.

skrzynie z zabezpieczeniem kontynentalnym

zabezpieczenie na platformach

FOLIE TERMOKURCZLIWE

SZTAUOWANIE KONTENERÓW

PCG – PACKING CENTRE GDYNIA – Zabezpieczymy Twój ładunek do eksportu w Porcie Gdynia!

Dlaczego my?

Wspieramy

Doradzamy

Dostarczamy

Spełniamy standardy

IPPC@2x
KIGM@2x
HPE@2x

CASE STUDY

Skontaktuj się z nami

RELOPACK SP.Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Opracowanie i wdrożenie projektu wzorniczego nowych linii opakowań przemysłowych w firmie”

Celem projektu jest: rozwój przedsiębiorstwa dzięki opracowaniu nowego projektu wzorniczego 2 linii opakowań przemysłowych i jego wdrożenie w formie nowych produktów w ofercie firmy
Dofinansowanie projektu z UE: 666 750,00 PLN