logo

CASE STUDY - Branża budowlana

budowlana

Rok 2020-2021

FOLIOWANIE NA RUSZTOWANIACH i BUDOWNICTWIE MODUŁOWYM

W latach 2020-2021 w warunkach zimowych stanęły dwie inwestycja naszych Klientów. Jedna dotyczyła budowy biurowca w centrum Berlina, druga kilku potężnych zbiorników w Stassfurt. W obydwu przypadkach dalsze prace wymagały absolutnej izolacji od warunków pogodowych, w szczególności od wilgoci. Klienci zdecydowali się skorzystać z naszej pomocy i wykorzystali znakomicie sprawdzającą się w budownictwie folię termokurczliwą, która umożliwiła zabezpieczenie obiektów przed deszczem, śniegiem, mrozem i wiatrem.

Relopack brał również udział w powstaniu największego na świecie hotelu modułowego sieci Marriott, który znajduje się w Nowym Jorku, przy prestiżowej 5-th Avenue. Moduły, z których zbudowano hotel produkowała polska firma. Nasz zespół był odpowiedzialny za zabezpieczenie i spakowanie każdego ze 130 modułów do USA, gdzie poszczególne części były składane w jedną całość.

Wielkość projektu: W każdym przypadku zabezpieczyliśmy kilkanaście tysięcy m2 rusztowań i budynków. O tym, jak ważne to było zadanie świadczy fakt, że w przypadku hotelu zaproszono nas na otwarcie, organizowane dla firm, które miały istotne znacznie w procesie budowy obiektu.

Wielkość projektu:

W każdym przypadku zabezpieczyliśmy kilkanaście tysięcy m2 rusztowań i budynków.

 

Czas trwania projektu:

Zlecenia przeprowadzono etapowo.
Łącznie 5 miesięcy

Zaangażowany zespół:

10 osób

RELOPACK SP.Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Opracowanie i wdrożenie projektu wzorniczego nowych linii opakowań przemysłowych w firmie”

Celem projektu jest: rozwój przedsiębiorstwa dzięki opracowaniu nowego projektu wzorniczego 2 linii opakowań przemysłowych i jego wdrożenie w formie nowych produktów w ofercie firmy
Dofinansowanie projektu z UE: 666 750,00 PLN