logo
kosmiczna

CASE STUDY - Branża kosmiczna

kosmiczna

Rok 2022 - 2023

PROJEKTY OPAKOWANIOWE DLA BRANŻY KOSMICZNEJ

Zespół produkcyjny Relopack Sp. z o.o. przygotował serię precyzyjnie wykonanych, wodoszczelnych, pyłoszczelnych, spełniających surowe wymogi i standardy, opakowań transportowych dla Klienta będącego przedstawicielem technologii kosmicznych i robotyki.

Z wielką dumą możemy potwierdzić, że zapakowane w nasze skrzynie transportowe urządzenia do serwisowania na orbicie stanowią część misji kosmicznych! W tym przypadku nasze opakowania wykonywane są w oparciu o projekty dostarczane przez Klienta i poddawane surowym testom. Aby realizować unikatowe zamówienia dla sektora kosmicznego koniecznym była nauka i zebranie niezbędnego doświadczenia.

Wykorzystywaliśmy specjalne materiały, między innymi farby dodatkowo poprawiające wodoodporność sklejki, którymi każda skrzynia musiała być kilkukrotnie pokryta, żeby zapewnić odpowiedni poziom ochrony, czy uszczelki oraz okładziny gumowe zapewniające perfekcyjne przyleganie ścian i wieka skrzyni.

Wielkość projektu: kilkanaście niestandardowych skrzyń wykonanych kompleksowo w Zakładzie Produkcyjnym w Chludowie.

Wielkość projektu:

Kilkanaście niestandardowych skrzyń wykonanych kompleksowo w Zakładzie Produkcyjnym w Chludowie.

Czas trwania projektu:

2 lata

Zaangażowany zespół:

Około 8 osób

RELOPACK SP.Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Opracowanie i wdrożenie projektu wzorniczego nowych linii opakowań przemysłowych w firmie”

Celem projektu jest: rozwój przedsiębiorstwa dzięki opracowaniu nowego projektu wzorniczego 2 linii opakowań przemysłowych i jego wdrożenie w formie nowych produktów w ofercie firmy
Dofinansowanie projektu z UE: 666 750,00 PLN