logo

ANTYKOROZJA I OSŁONY LAMELOWE

Papier antykorozyjny VCI zapewnia solidne zabezpieczenie metalowych powierzchni przy zachowaniu łatwości aplikacji. Jego wszechstronność i popularność sprawiają, że znajduje zastosowanie w różnych sektorach przemysłu. Proponujemy papier w różnorodnych gramaturach i wymiarach, co pozwala na dostosowanie ochrony do indywidualnych potrzeb produktów. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala uniknąć wysokich kosztów związanych ze szkodami.

W naszym asortymencie dostępne są również:

folie antykorozyjne VCI

– spraye antykorozyjne

– emitery antykorozyjne i kapsuły VCI

Osłony lamelowe stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnych metod mechanicznego zabezpieczania produktów, takich jak obicia drewniane. W porównaniu z nimi, osłony lamelowe oferują większe bezpieczeństwo dla zabezpieczanych przedmiotów oraz są bardziej praktyczne w użyciu. Nie posiadają ostrych krawędzi ani elementów, które mogłyby zaszkodzić produktom. Pomagają również zmniejszyć koszty przewozu poprzez redukcję wagi ładunku. Doskonale nadają się do ochrony długich ładunków. Ułatwiają i przyspieszają proces pakowania oraz rozpakowywania. Wystarczy, że owiniesz naszą osłoną lamelową dookoła swój produkt i zepniesz wszystko taśmą spinającą!

Osłona składa się z elastycznego materiału, który może być używany wielokrotnie, tworzonego z pionowych pasków płyty pilśniowej pokrytych z obu stron papierami ochronnymi lub folią z tworzywa sztucznego. Paski są dostępne w grubościach 3, 4, 6, 8 mm. Materiał dostarczamy w szerokościach od 400mm do 2400mm i długości 61m (materiał w rolce) lub 122m (materiał ułożony warstwami na palecie).

Z przyjemnością doradzimy w wyborze odpowiedniej ochrony antykorozyjnej dla Twojego towaru. Zapraszamy do kontaktu! 

Skontaktuj się z nami

RELOPACK SP.Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Opracowanie i wdrożenie projektu wzorniczego nowych linii opakowań przemysłowych w firmie”

Celem projektu jest: rozwój przedsiębiorstwa dzięki opracowaniu nowego projektu wzorniczego 2 linii opakowań przemysłowych i jego wdrożenie w formie nowych produktów w ofercie firmy
Dofinansowanie projektu z UE: 666 750,00 PLN