logo
duisport_packing_logistics_group_Logo

Outsourcing pracowników

outsourcing pracowników

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w relokacjach przemysłowych. Wiemy, że jest to jedno z najtrudniejszych zadań w branży usług inżynieryjnych. Nasze kompleksowe projekty relokacji fabryk wymagają specjalistycznej wiedzy oraz bogatego doświadczenia, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Nasz zakres usług relokacji przemysłowej jest szeroki i obejmuje wiele etapów. Na początku każdego projektu przypisujemy dedykowanego kierownika, który jest odpowiedzialny za cały proces relokacji. Nasi specjaliści przeprowadzają wiercenie i przygotowanie mocowań podłogowych, wykonują końcowe uruchomienia we współpracy z klientem i/lub OEM, oraz przeprowadzają badania i prace przed uruchomieniem.

 

Zapewniamy również usługi mechaniczne i elektryczne, wyrównanie i poziomowanie, przechowywanie i relokację maszyn, oznaczenia podłóg i kontrole pozycjonowania oraz zarządzanie BHP/CDM.

Nasi specjaliści przygotowują fundamenty i ławy fundamentowe, przeprowadzają pomiary odniesienia i sprawdzają wyrównanie, pakują i transportują maszyny, oraz odłączają i podłączają główne źródła zasilania. Oferujemy także usługi znakowania dopasowania i opcjonalne skanowanie 3D. W razie potrzeby przeprowadzamy likwidację istniejących maszyn.
Po zakończeniu projektu dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony z efektów relokacji. Odbieramy klienta i przekazujemy dokumentację, gwarantując pełną satysfakcję z wykonanej pracy.

Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie z powodzeniem zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty relokacji przemysłowych.

Montaże i demontaże
przemysłowe

Przeniesienia
maszyn ciężkich

Project management

Relokacje przemysłowe

Outsourcing
pracowników

Skontaktuj się z nami