logo

IT I MONITORING

Dzięki naszemu osprzętowi możesz mieć pewność, że Twoje produkty są bezpieczne
i będą zachowane w idealnym stanie podczas całej podróży. Proponujemy kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają stałe monitorowanie warunków transportu oraz wykrycie ewentualnych problemów na bieżąco.

Oferujemy: wskaźniki wstrząsu, przechyłu, temperatury, wilgotności, plomby kontenerowe oraz inne rejestratory i urządzenia do pomiarów w transporcie.

relofix-app nad którą pracujemy, w przyszłości ułatwi cały proces kierowcom i pracownikom działu wysyłek, ponieważ w jednoznaczny sposób opisuje i ilustruje odpowiednią metodę zabezpieczenia ładunku na jednostce transportowej. Wraz z doborem odpowiednich taśm spinających, czy innych mocujących narzędzi, pokaże jak ten ładunek powinien być zabezpieczony, aby był po pierwsze bezpieczny, a po drugie zgodny z unijną dyrektywą transportową.

Planujemy dalszy rozwój i współpracujemy z naszymi partnerami nad systemami informatycznymi oraz cyfryzacją łańcucha dostaw. W przyszłości Klienci naszej firmy bez przeszkód będą mogli śledzić i monitorować wszystkie procesy logistyczne. Nieważne, czy pakujesz, kompletujesz, odbierasz towar czy transport wewnętrzny – czy to w fabryce klienta, w jednym z miejsc konsolidacji, czy u dostawcy, czy w Posce, Niemczech, Francji lub na innym kontynencie.

Skorzystaj z naszych usług i zapewnij swoim produktom bezpieczeństwo podczas każdej podróży!

Skontaktuj się z nami

RELOPACK SP.Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Opracowanie i wdrożenie projektu wzorniczego nowych linii opakowań przemysłowych w firmie”

Celem projektu jest: rozwój przedsiębiorstwa dzięki opracowaniu nowego projektu wzorniczego 2 linii opakowań przemysłowych i jego wdrożenie w formie nowych produktów w ofercie firmy
Dofinansowanie projektu z UE: 666 750,00 PLN