logo

CASE STUDY - Branża budowlana

budowlana

Rok 2020-2021

FOLIOWANIE NA RUSZTOWANIACH i BUDOWNICTWIE MODUŁOWYM

W latach 2020-2021 w warunkach zimowych stanęły dwie inwestycja naszych Klientów. Jedna dotyczyła budowy biurowca w centrum Berlina, druga kilku potężnych zbiorników w Stassfurt. W obydwu przypadkach dalsze prace wymagały absolutnej izolacji od warunków pogodowych, w szczególności od wilgoci. Klienci zdecydowali się skorzystać z naszej pomocy i wykorzystali znakomicie sprawdzającą się w budownictwie folię termokurczliwą, która umożliwiła zabezpieczenie obiektów przed deszczem, śniegiem, mrozem i wiatrem.

Relopack brał również udział w powstaniu największego na świecie hotelu modułowego sieci Marriott, który znajduje się w Nowym Jorku, przy prestiżowej 5-th Avenue. Moduły, z których zbudowano hotel produkowała polska firma. Nasz zespół był odpowiedzialny za zabezpieczenie i spakowanie każdego ze 130 modułów do USA, gdzie poszczególne części były składane w jedną całość.

Wielkość projektu: W każdym przypadku zabezpieczyliśmy kilkanaście tysięcy m2 rusztowań i budynków. O tym, jak ważne to było zadanie świadczy fakt, że w przypadku hotelu zaproszono nas na otwarcie, organizowane dla firm, które miały istotne znacznie w procesie budowy obiektu.

Project size:

W każdym przypadku zabezpieczyliśmy kilkanaście tysięcy m2 rusztowań i budynków.

 

Project duration:

Zlecenia przeprowadzono etapowo.
Łącznie 5 miesięcy

A committed team:

10 people

RELOPACK SP.Z O.O. is implementing a project co-financed by European Funds:
"Development and implementation of a design project for the company's new industrial packaging lines".

The aim of the project is: to develop the company through the development of a new design project for 2 lines of industrial packaging and its implementation in the form of new products in the company's offer.
EU funding for the project: PLN 666,750.00