Logo

FALLSTUDIE - Branża budowlana

budowlana

Rok 2020-2021

FOLIOWANIE NA RUSZTOWANIACH i BUDOWNICTWIE MODUŁOWYM

W latach 2020-2021 w warunkach zimowych stanęły dwie inwestycja naszych Klientów. Jedna dotyczyła budowy biurowca w centrum Berlina, druga kilku potężnych zbiorników w Stassfurt. W obydwu przypadkach dalsze prace wymagały absolutnej izolacji od warunków pogodowych, w szczególności od wilgoci. Klienci zdecydowali się skorzystać z naszej pomocy i wykorzystali znakomicie sprawdzającą się w budownictwie folię termokurczliwą, która umożliwiła zabezpieczenie obiektów przed deszczem, śniegiem, mrozem i wiatrem.

Relopack brał również udział w powstaniu największego na świecie hotelu modułowego sieci Marriott, który znajduje się w Nowym Jorku, przy prestiżowej 5-th Avenue. Moduły, z których zbudowano hotel produkowała polska firma. Nasz zespół był odpowiedzialny za zabezpieczenie i spakowanie każdego ze 130 modułów do USA, gdzie poszczególne części były składane w jedną całość.

Wielkość projektu: W każdym przypadku zabezpieczyliśmy kilkanaście tysięcy m2 rusztowań i budynków. O tym, jak ważne to było zadanie świadczy fakt, że w przypadku hotelu zaproszono nas na otwarcie, organizowane dla firm, które miały istotne znacznie w procesie budowy obiektu.

Größe des Projekts:

W każdym przypadku zabezpieczyliśmy kilkanaście tysięcy m2 rusztowań i budynków.

 

Dauer des Projekts:

Zlecenia przeprowadzono etapowo.
Łącznie 5 miesięcy

Ein engagiertes Team:

10 osób

RELOPACK SP.Z O.O. führt ein Projekt durch, das von europäischen Fonds kofinanziert wird:
"Entwicklung und Umsetzung eines Designprojekts für die neuen industriellen Verpackungslinien des Unternehmens".

Ziel des Projekts ist es, das Unternehmen durch die Entwicklung eines neuen Designprojekts für zwei Linien von Industrieverpackungen und dessen Umsetzung in Form von neuen Produkten im Angebot des Unternehmens zu entwickeln.
EU-Finanzierung für das Projekt: 666.750,00 PLN