Producent skrzyń drewnianych, skrzynie transportowe, fitosanitarne, ippc, eksportowe | Relopack
POCHŁANIACZE WILGOCI
maj 29, 2017
PAKOWANIE PONADGABARYTÓW
maj 29, 2017

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

Do pakowania ładunków ponadgabarytowych najczęściej stosuje się drewniane skrzynie transportowe. Są one wytrzymałe, twarde i stabilne, dzięki czemu ładunek nie przemieszcza się i nie jest narażony na obicia. Usługę pakowania wykonujemy w miejscu wyznaczonym przez Klienta lub w jednej z naszych pięciu lokalizacji: Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Gorlicach. Pakowanie w skrzynie odbywa się po zabezpieczeniu towaru materiałem antykorozyjnym. Działając od wielu lat jako producent skrzyń drewnianych, dbamy o to, by skrzynia była jak najlepiej zaprojektowana i dopasowana – tylko dzięki takim działaniom transport dojedzie na miejsce, zachowując swoją jakość.

 

Oferujemy skrzynie eksportowe:

 

  • Drewniane – doskonałej jakości drewno gwarantuje przesyłkom najwyższy poziom ochrony przed niekorzystnymi warunkami panującymi w podróży; dno odporne na przeciążenia.
  • Sklejkowe – idealne do transportu, zarówno przedmiotów ciężkich, jak i lekkich; tańsze i lżejsze od skrzyń drewnianych, lecz równie skuteczne w zabezpieczaniu przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  • Płyty OSB – wysoce wytrzymałe i odporne na wilgoć, a przy tym tanie i ekologiczna.

 

Wszystkie nasze skrzynie drewniane spełniają zasady fitosanitarne. Skrzynie drewniane fitosanitarne to takie, które przed złożeniem zostają poddane obróbce termicznej min. 56°C przez czas wynoszący min. 30 minut. Drewno, które przeszło proces obróbki termicznej zostaje następnie oznaczone znakiem IPPC świadczącym o tym, że spełnia wymogi fitosanitarne. Skrzynie drewniane IPPC to gwarancja jakości i zabezpieczenie przed szkodnikami i chorobami, które mogą przebywać w drewnie niespełniającym wymogów fitosanitarnych.

 

Jako doświadczeni fachowcy podejmujemy się pakowania wszelkich przedmiotów ponadgabarytowych, takich jak m.in. maszyny i urządzenia przemysłowe, całe linie technologiczne, konstrukcje stalowe, wielkogabarytowe zbiorniki, prasy hydrauliczne, turbiny, elementy elektrowni wiatrowych, łodzie i pojazdy. Równocześnie zapewniamy dostępność niezbędnych materiałów pakowych, w tym skrzyń eksportowych.

Komentarze są wyłączone.

pl_PL
de_DE
en_US
//]]>