Opakowania eksportowe, sztauowanie kontenerów, taśmy spinające | Relopack
WSKAŹNIKI TRANSPORTOWE
maj 29, 2017
ŚRODKI ANTYKOROZYJNE
maj 29, 2017

OPAKOWANIA EKSPORTOWE

OPAKOWANIA EKSPORTOWE I SZTAUOWANIE KONTENERÓW

Oferujemy najwyższej jakości opakowania eksportowe mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa przewożonym ładunkom ponadgabarytowym. Decydując się na przewóz tego rodzaju ładunków, należy pamiętać o konieczności ich zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami, jakie mogą wystąpić podczas transportu. W naszej ofercie znajdują się opakowania drewniane, środki i akcesoria opakowaniowe, taśmy spinające oraz folie izolujące. Wszystkie oferowane przez nas produkty opakowaniowe są najlepszej jakości, gwarantujemy więc mocne, trwałe i niezawodne opakowania eksportowe, w których każdy ładunek bezpiecznie dotrze do celu.

 

Jak pakowane są ładunki ponadgabarytowe?

 

Każdy ładunek jest dokładnie zabezpieczany, zanim znajdzie się w skrzyni lub innym opakowaniu. Przede wszystkim zabezpieczamy ładunek przed jego największym wrogiem, jakim jest wilgoć, używając do tego granulek przeciw wilgoci i próżniowej folii barierowej. Drewniane opakowania eksportowe są zaprojektowane i dopasowane do konkretnego ładunku, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że ładunek nie będzie się w skrzyni przemieszczał i nie ulegnie uszkodzeniom mechanicznym. Po zakończeniu pakowania skrzynia z ładunkiem jest ostatecznie sprawdzana i przekazana do transportu.

 

Dysponujemy również taśmami spinającymi o różnych grubościach i szerokościach. Oferujemy taśmy spinające polipropylenowe i poliestrowe słynące z niezawodnej wytrzymałości na obciążenia. Taśmy spinające służą do dodatkowego zabezpieczania ładunków, mocowania ich do palet oraz stabilizowania.

 

Sztauowanie kontenerów

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również sztauowanie kontenerów. Sztauowanie ma na celu unieruchomienie towaru na czas transportu. Profesjonalne sztauowanie zapewnia bezpieczny przewóz ładunku i zmniejsza do minimum ryzyko uszkodzenia. Przewóz ładunków ruchomych jest niemożliwy bez uprzedniego sztauowania i naszym zadaniem jest zadbanie o to, by Państwa ładunek został odpowiednio zabezpieczony i dotarł na miejsce w takim samym stanie, w jakim wyjechał.

Komentarze są wyłączone.

pl_PL
de_DE
en_US
//]]>